Driekoningentocht in de Sint-Antoniusparochie

Graag nodigen wij u uit voor de Driekoningenviering en –tocht

op zondag 3 januari 2016.Driekoningenviering om 11.00 u. in de kerk

Daarna samen lunchen om 12.00 u.

Op tocht om 13.00 u.

Verkleed als koningen en onder begeleiding van een volwassene trekken de kinderen van deur tot deur. Het geld dat ze hierbij inzamelen wordt volledig besteed aan de ondersteuning van twee kinderprojecten die zorgen voor opvang en begeleiding van straatkinderen in Brazilië en van kindsoldaten in Kongo.

Lieve kinderen, het zou echt fijn zijn als jullie hieraan willen meewerken.

Beste ouders, ook op jullie doen wij beroep, want er zijn ook heel wat volwassenen nodig voor de begeleiding, de hulp in de zaal en in de keuken.

 

Bevestig je deelname ten laatste op vrijdag 1 januari.

Mail hiervoor naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of steek onderstaand strookje in de brievenbus van de pastorie, Schreursvest 33 te Heverlee.

Hartelijk dank!

de catechese- en de parochieploeg van de Sint Antoniusparochie